Zamknij

pracownik biurowy

Nr oferty: StPr/20/0261Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 7/2, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów zagranicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Język:
    • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Luo firma handlowa Tomasz Manyś
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Aleja Niepodległości 17/3, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolski
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 796-336-745
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: Sklep Zoologiczny "MEDUZA" s.c. ul. Mickiewicza 4 63-200 Jarocin tel. 663 717 470 Oferta stażu dla osób bezrobotnych spełniających kryteria w ramach Programu WRPO (kryteria w zakładce Aktualności - Oferty stażu)
      StPr/20/0265
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2020
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      praca na magazynie, rozwożenie towaru
      StPr/20/0264
      data rozpoczęcia pracy od 18.05.2020
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      montaż okien
      StPr/20/0259
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa klientów zagranicznych
      StPr/20/0261

      Praca na maszynie stebnówka overlock
      StPr/20/0245
      data rozpoczęcia pracy od 05.05.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: Klub Dziecka "Tęczowy Domek" Sp. z o.o. ul. Wrocławska 95a 63-200 Jarocin Oferta stażu dotyczy osób spełniających kryteria w ramach Programu: POWER lub
      StPr/20/0145
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2020

      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: CU HEROS Wiesław Andrzejewski ul. Wrocławska 51 63-200 Jarocin Oferta stażu dotyczy osób spełniających kryteria w ramach Programu: POWER lub WRPO (kr
      StPr/20/0146

      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: LOGISSMILE TSE Sp. z o.o. ul. Żerkowska 11 63-200 Jarocin tel. 517 109 547 Oferta stażu dla osób bezrobotnych spełniających kryteria w ramach Programu P
      StPr/20/0158

      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: Urząd Miejski w Jarocinie Al. Niepodległości 10 63-200 Jarocin Oferta stażu dla osób bezrobotnych spełniających kryteria w ramach Programu POWER lub WRPO
      StPr/20/0155

      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: Krystyna Szczecińska Al. Niepodległości (przy cmentarzu) 63-200 Jarocin tel. 665 562 747 Oferta stażu dla osób bezrobotnych spełniających kryteria w rama
      StPr/20/0156