Zamknij

automatyk

Nr oferty: StPr/20/0060Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: układanie kabli elektrycznych oraz montaż tras kablowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: HYDRO-MARKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Anna Skokowska
    Numer telefonu: 62 747-16-09
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    bieżąca eksploatacja, obsługa, konserwacja, naprawy urządzeń w węzłach cieplnych (regulatory, silniki pomp, liczniki ciepła), obsługa , konserwacja i naprawy urządzeń energetycnych w ciepłowni (silnik
    StPr/20/0082
    data rozpoczęcia pracy od 21.02.2020
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    1.realizowanie zadań w ramach pogotowia energetycznego 2. realizowanie prac na sieci i w stacjach WN/SN, SN/nN 3. usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych SN i nN 4.wykonywani
    StPr/20/0079
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    Praca na maszynie dziewiarskiej stebnówka overlock
    StPr/20/0073
    data rozpoczęcia pracy od 18.02.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    ODPOWIADA ZA SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FIRMY, REPREZENTUJE FIRMĘ NA RYNKU I W KONTAKTACH Z KLIENTAMI, MONITORUJE RYNEK I ZBIERA INFORMACJE NA TEMAT KONKURENCJI
    StPr/20/0075
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    przygotowywanie jelit zwierząt do produkcji wędlin
    StPr/20/0076
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020

    wykonywanie różnorodnych prac szlifierskich
    StPr/20/0062
    data rozpoczęcia pracy od 10.03.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    montaż liczników energii elektrycznej
    StPr/20/0058
    data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    układanie kabli elektrycznych oraz montaż tras kablowych
    StPr/20/0060
    data rozpoczęcia pracy od 12.02.2020

    wychowawca grupy dzieci 3 i 4 letnich
    StPr/20/0057
    data rozpoczęcia pracy od 24.02.2020
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi
    StPr/20/0055
    data rozpoczęcia pracy od 10.02.2020