Zamknij

elektronik

Nr oferty: StPr/20/0032Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sportowa 6, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: montaż i serwis urządzeń elektronicznych (systemy wizyjne, alarmowe i informatyczne)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.01.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: punktualność, chęci do pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "ELEKTRONIX" Paweł Żurek
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kwiatowa 20, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Paweł Żurek
    Numer telefonu: 603-118-034
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    praca na kuchni
    StPr/20/0112
    data rozpoczęcia pracy od 10.03.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    prace tokarskie w warsztacie remontowym
    StPr/20/0104
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2020
    wynagrodzenie od od 2 848 PLN

    bieżąca eksploatacja, obsługa, konserwacja, naprawy urządzeń w węzłach cieplnych (regulatory, silniki pomp, liczniki ciepła), obsługa , konserwacja i naprawy urządzeń energetycnych w ciepłowni (silnik
    StPr/20/0082
    data rozpoczęcia pracy od 21.02.2020
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    1.realizowanie zadań w ramach pogotowia energetycznego 2. realizowanie prac na sieci i w stacjach WN/SN, SN/nN 3. usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych SN i nN 4.wykonywani
    StPr/20/0079
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    Praca na maszynie dziewiarskiej stebnówka overlock
    StPr/20/0073
    data rozpoczęcia pracy od 18.02.2020

    ODPOWIADA ZA SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FIRMY, REPREZENTUJE FIRMĘ NA RYNKU I W KONTAKTACH Z KLIENTAMI, MONITORUJE RYNEK I ZBIERA INFORMACJE NA TEMAT KONKURENCJI
    StPr/20/0075
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    przygotowywanie jelit zwierząt do produkcji wędlin
    StPr/20/0076
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020

    montaż liczników energii elektrycznej
    StPr/20/0058
    data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    układanie kabli elektrycznych oraz montaż tras kablowych
    StPr/20/0060
    data rozpoczęcia pracy od 12.02.2020

    wychowawca grupy dzieci 3 i 4 letnich
    StPr/20/0057
    data rozpoczęcia pracy od 24.02.2020
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN