Zamknij

Księgowy

Nr oferty: StPr/19/0628Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 8B, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: dekretowanie i księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • bardzo dobra obsługa komputera
    • komunikatywność,obsługa klienta
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych. [Umiejętność 1] : Znajomość systemu komputerowego Insert GT oraz pakietu MS Office
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Audytor Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Tadeusza Kościuszki 8B, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Piątkowski
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      obsługa komputera i telefonów, przyjmowanie oraz selekcjonowanie korespondencji, monitorowanie rzeczy biurowych
      StPr/19/0643
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 352 PLN

      dostawa towarów
      StPr/19/0633
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      praca w portiernii szpitala
      StPr/19/0631
      data rozpoczęcia pracy od 30.10.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      usuwanie doraźnie awarii elektrycznych w szpitalu, obsługa kotłowni
      StPr/19/0632
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      dekretowanie i księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
      StPr/19/0628
      data rozpoczęcia pracy od 03.10.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      udzielanie porad psychologicznych, współdz. w kształtowaniu zachowań korzystnych dla zdrowia psych.
      StPr/19/0625
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 970 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarocinie. Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach oraz wokół budynku.
      StPr/19/0623
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
      wynagrodzenie od od 1 130 PLN

      doradztwo w zakresie utrzymania czystości w obiektach przemysłowych i galeriach handlowych
      StPr/19/0620
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2019
      wynagrodzenie od od 4 928 PLN

      montaż, serwis- systemów i urządzeń klimatyzacyjnych
      StPr/19/0618
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      1. Obróbka wstępna ryb, 2. Pakowanie wyrobów gotowych, 3. Znakowanie produktów, 4. Przygotowanie naważek produktów i komponentów zgodnie z zaleceniami nadzoru
      StPr/19/0612
      data rozpoczęcia pracy od 23.09.2019
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN