Zamknij

MAGAZYNIER

Nr oferty: StPr/24/0159Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Magnoliowa 3, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA MAGAZYNOWA SKLEPU PSB MRÓWKA
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
    • kierowca wózków jezdnowych
    • dobra organizacja czasu pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : KIEROWANIE WÓZKIEM WIDŁOWYM- UPRAWNIENIA UDT
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SPUTNIK T. PASTWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: ZBLEWSKA 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: MATEUSZ KOSIŃSKI
      Numer telefonu: 882688240
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      praca fizyczna
      StPr/24/0277
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      StPr/24/0278

      Montaż izolacji na dachach płaskich, zgrzewanie pap termozgrzewalnych
      StPr/24/0275
      data rozpoczęcia pracy od 05.05.2024
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      mycie, strzyżenie, golenie, modelowanie, farbowanie włosów
      StPr/24/0264
      data rozpoczęcia pracy od 20.04.2024

      prace sprzątająco-porządkowe, konserwacja wyposażenia: mebli, krzesełek, zabawek na placu zabaw i innego wyposażenia placówki, pielęgnacja zieleni
      StPr/24/0265
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

      pozyskiwanie nowych klientów
      StPr/24/0267
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

      wg załącznika
      StPr/24/0253
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5t -wywóz towaru do klientów.
      StPr/24/0251
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      działanania związane z zarządzaniem projektami
      StPr/24/0249
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      prace pomocnicze przy budowie stoisk targowych
      StPr/24/0248