Zamknij

sprzątaczka biurowa

Nr oferty: StPr/22/0640Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 19.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MULTISERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: RYNEK 15-16, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Zdzisław Skoczylas
    Numer telefonu: 883-369-084
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    obsługa zgrzewarki
    StPr/22/0661
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Praca w delegacji przy sprzątaniu wagonów towarowych po rozładunku kamienia przez maszynę na bocznicach kolejowych w całym kraju. Dojazd do miejsca pracy samochodem służbowym .
    StPr/22/0659
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    prace elektryczne przy budowie przyczep samochodowych oraz prace elektryczne w zakładzie
    StPr/22/0651
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    1. Obróbka wstępna ryb, 2. Pakowanie wyrobów gotowych, 3. Znakowanie produktów,
    StPr/22/0637
    data rozpoczęcia pracy od 19.09.2022

    StPr/22/0638
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Praca w Jarocinie, w nowym zakładzie, w małym zespole (4/5 osób), spokojna atmosfera, bez presji. Bardzo dobre warunki socjalne, Obowiązki: obróbka, składanie mebli, montaż.
    StPr/22/0646
    data rozpoczęcia pracy od 26.09.2022
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.
    StPr/22/0640
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    pozyskiwanie nowych klientów
    StPr/22/0635
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    montaż konstrukcji stalowej, orurowania, montaż wyposażenia technologicznego
    StPr/22/0630
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    przygotowanie elementów do spawania, czyszczenie materiału ze spoin
    StPr/22/0631