Zamknij

Hydraulik

Nr oferty: StPr/22/0633Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Szubianki 15, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji CO, WOD-KAN, CT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KINA INSTALACJE Patryk Pieprzycki
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Warciana 41, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Patryk Pieprzycki
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      obsługa zgrzewarki
      StPr/22/0661
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Praca w delegacji przy sprzątaniu wagonów towarowych po rozładunku kamienia przez maszynę na bocznicach kolejowych w całym kraju. Dojazd do miejsca pracy samochodem służbowym .
      StPr/22/0659
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      prace elektryczne przy budowie przyczep samochodowych oraz prace elektryczne w zakładzie
      StPr/22/0651
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      1. Obróbka wstępna ryb, 2. Pakowanie wyrobów gotowych, 3. Znakowanie produktów,
      StPr/22/0637
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2022

      StPr/22/0638
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Praca w Jarocinie, w nowym zakładzie, w małym zespole (4/5 osób), spokojna atmosfera, bez presji. Bardzo dobre warunki socjalne, Obowiązki: obróbka, składanie mebli, montaż.
      StPr/22/0646
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2022
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.
      StPr/22/0640
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      pozyskiwanie nowych klientów
      StPr/22/0635
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      montaż konstrukcji stalowej, orurowania, montaż wyposażenia technologicznego
      StPr/22/0630
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      przygotowanie elementów do spawania, czyszczenie materiału ze spoin
      StPr/22/0631