Zamknij

Był pijany i nie miał prawa jazdy. Wpadł do rowu

17:29, 13.02.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie

53-letni kierowca został zatrzymany w centrum Jarocina. Miał ponad 3 promile alkoholu we krwi, a i tak wsiadł za kierownicę auta. To było we wtorek. Zabrane prawo jazdy nie przeszkodziło mu prowadzić samochodu także w środę. Znowu był pod wpływem alkoholu. Możemy tylko wyobrazić sobie zdziwienie policjantów, gdy go wylegitymowali…

 

- Czasami jest tak, że nawet nam brakuje słów, by kulturalnie opisać jakąś sytuację. Bo jak można na spokojnie napisać, że dorosły człowiek, mający 53 lata, świadomie, dzień po dniu naraża siebie i innych ludzi na utratę zdrowia czy nawet życia – takimi słowami Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie zaczyna jeden z wpisów na portalu społecznościowym.

Dopiero co wczoraj informowaliśmy o tym, że we wtorek mundurowi zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Jednego w Wilczyńcu, drugiego w centrum Jarocina. Tekst możecie przeczytać poniżej.

[ZT]685[/ZT]

Dziś okazuje się, że jednego z nich spotkali także w środę. Również za kierownicą samochodu. Mimo że kilkadziesiąt godzin wcześniej zabrali mu prawo jazdy.

- Dzień później, mając ponownie ponad 3 promile, usiadł za kierownicą i ponownie wyjechał na drogi. Na szczęście tym razem został również zatrzymany. Pokonał go przydrożny rów, którego w takim stanie upojenia alkoholowego nie był w stanie ominąć – informuje KPP w Jarocinie.

Przy okazji Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie po raz kolejny przypomina, że nie ma ludzi nieśmiertelnych. I nawet jeżeli pijany kierowca nie skrzywdzi siebie, może skrzywdzić innych użytkowników dróg. I to nie tylko kierowców. Także pieszych czy  rowerzystów...

[ALERT]1581612044704[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone