Zamknij

Podrzucił głowę dzika do parku miejskiego

07:16, 16.01.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Gmina Jarocin

Głowę, skórę i racice dzika podrzucił do Parku Radolińskich starszy mężczyzna. Zrobił to w dzień. Zdarzenie zarejestrował monitoring miejski. Została o nim zawiadomiona policja.

 

O niespotykanym zdarzeniu informują władze Jarocina. Pracownicy zajmujący się utrzymaniem porządku w Parku Radolińskich znaleźli na jednym z koszy na śmieci czarny foliowy wór. Kiedy go podnieśli, okazało się, że jego zawartość sporo waży. Zajrzeli do środka i zobaczyli odciętą głowę dzika, skórę zdartą ze zwierzyny oraz racice.

- Przegląd zapisu miejskiego monitoringu pozwolił na ustalenie, że do podrzucenia fragmentów zwierzęcia doszło w piątek, 10 stycznia o 16:15. Mężczyzna, jak się wydaje w starszym wieku, z trudem dźwigał worek drogą między boiskami Jarocin Sport, prowadzącą od ulicy Maratońskiej do parku. Doszedł do najbliższego kosza na śmieci przy alei grabowej i tam pozostawił pakunek – czytamy w informacji prasowej Gminy Jarocin.

O zdarzeniu została powiadomiona policja.

- Ze względu na obowiązujące przepisy, na tym etapie prowadzonego postępowania nie jest możliwe natychmiastowe upublicznienie nagrania i ujawnienie wizerunku sprawcy zdarzenia w celu ustalenia jego tożsamości. Gdyby jednak ktoś rozpoznał mężczyznę lub był świadkiem zdarzenia (na nagraniu widać trenujących biegaczy), proszony jest o kontakt z policją: dyżurka – 62 749 82 00 – informuje Gmina Jarocin.

Do komunikatu prasowego zostały dołączone także dwa zdjęcia. Możecie je zobaczyć w galerii pod artykułem.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone