Zamknij

Tylu buraków na obwodnicy Jarocina nikt jeszcze nie widział!

16:08, 24.11.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie/Jarocin 112

Zablokowany jest wjazd na obwodnicę Jarocina. Nie można się na nią dostać od strony Kalisza. Na jezdni leży przewrócona ciężarówka. Z naczepy wysypały się buraki, które całkowicie zablokowały drogę.

 

Do utrudnień na drodze krajowej nr 11 w Jarocinie doszło przed 15:00. Na wjeździe od strony Kalisza leży przewrócona ciężarówka z naczepą. Wokół nich całe mnóstwo buraków. Wysypały się z naczepy i zablokowały wszystkie trzy pasy ruchu na obwodnicy.

- Jak ustalono, mieszkaniec powiatu rawickiego wjeżdżając na rondo w kierunku S11, kierując samochodem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do przewrócenia się całego zestawu. W wyniku tego z naczepy na jezdnię wysypał się towar – buraki – informuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Utrudnienia na wjeździe na S11 od strony Kalisza potrwają jeszcze co najmniej dwie godziny. Policjanci proszą o korzystanie w tym czasie z drogi gminnej Jarocin - Cielcza - Mieszków. Na miejscu zdarzenia trwa sprzatanie buraków z jezdni.

Zobaczcie zdjęcia w galerii!

[ALERT]1574608466221[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jarockjarock

2 0

Moim zdaniem obwodnica była zablokowana zarówno ze strony Kalisza jak i Poznania... Jeśli politycy nie zdecydowaliby o likwidacji Cukrowni Witaszyce nie byłoby takich zdarzeń ... 21:34, 24.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone