Zamknij

"Sprawca potrącenia i nieudzielenia pomocy nie może pozostać bezkarny". Szuka go policja

13:07, 07.09.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Natalia Pluta

Wczoraj przy ul. Wrocławskiej w Jarocinie doszło do zderzenia na chodniku. Piesza została potrącona przez rowerzystę. Ten pojechał dalej, jakby nic się nie stało. Teraz szuka go policja. Prosi o pomoc.

 

Rowerzysta potrącił pieszą. Obydwoje byli na chodniku. Do zdarzenia przy ul. Wrocławskiej w Jarocinie doszło wczoraj. W piątek, 6 września. Około 10:20. W okolicach skrzyżowania ul. Wrocławskiej z ul. Paderewskiego.

- Cyklista, zamiast udzielić pomocy poszkodowanej, odjechał z miejsca zdarzenia jakby się nic nie stało. Kobieta i rowerzysta, w wieku ok. 60 lat, zmierzali w kierunku rynku – podaje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Policja prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny, który potrącił pieszą. Na informacje od świadków zdarzenia przy ul. Wrocławskiej i osób, które mogą rozpoznać cyklistę, czeka pod nr tel.: 62 749 82 00. Można też przyjść osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Jak przekonują funkcjonariusze, „sprawca potrącenia i nieudzielenia pomocy nie może pozostać bezkarny”.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone