Zamknij

Kombajn opóźnił dojazd strażaków do pożaru! MAMY FILM!

14:27, 03.08.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: OSP w Wilkowyi

„Bezmyślność ludzka” piszą strażacy z OSP KSRG Witaszyce w mediach społecznościowych. Na potwierdzenie tych słów publikują film, który zarejestrowała kamera zamontowana w wozie strażackim. Pokazuje on, jak witaszyccy strażacy mieli utrudniony dojazd do pożaru. A liczyła się każda minuta. Paliło się w budynku wielorodzinnym.

 

Pożar w Hilarowe wybuchł w czwartek po południu. Pojechali do niego strażacy z Jarocina, Witaszyc i Wilkowyi. Pisaliśmy o tym w poniższym linku.

[ZT]192[/ZT]

Teraz strażacy z OSP KSRG Witaszyce publikują w internecie film który zarejestrowała kamera zamontowana w wozie strażackim. Widać na nim, co ich zatrzymało. I, jak sami piszą, „jakie zagrożenie na drogach powodują niesprawne kombajny”..

- Na filmie przedstawiony wczorajszy wyjazd zastępu straży do pożaru budynku wielorodzinnego w miejscowości Hilarów. Kombajn nie dość, że z zamontowanym hederem to dodatkowo z niesprawnymi hamulcami opóźnił dojazd do pożaru oraz stworzył zagrożenie w ruchu drogowym!!! – pisze OSP KSRG Witaszyce w mediach społecznościowych i publikuje nagranie.

Zobaczcie całą sytuację na filmie. Oceńcie ją sami…

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone