Zamknij

Kobieta szarpała się z mężczyzną na chodniku. Krzyczała. Nikt się nie zatrzymał

14:59, 23.07.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

Mężczyzna napadł na kobietę w Jarocinie. Policja informuje, że „napaść miała podłoże seksualne”. Nikt nie pomógł poszkodowanej. Mimo że do przestępstwa nie doszło na odludziu.

 

Do napaści na młodą kobietę doszło wczoraj w nocy. Przed 22:00. Przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie.

– Pani była poturbowana. Z ust napastnika padły też groźby karalne. Na szczęście kobiecie udało się oswobodzić i uciec. Nam udało się szybko sprawcę zatrzymać. Zajęło to 1,5 godziny. Bardzo sprawę ułatwił nam opis ubioru mężczyzny i tego, jak mógł wyglądać – informuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Mężczyzna został zatrzymany. Trafił na komendę. Kobieta do szpitala. Wykonano jej badania. Policja informuje, że „napaść miała podłoże seksualne” Szczegółów nie podaje. Czeka na wyniki badań. Wiadomo, że poszkodowana i agresor nie znali się. 

Do napaści doszło przy drodze krajowej nr 12 w Jarocinie. W jej trakcie tamtędy przejechało mnóstwo samochodów. Co szokujące, nikt nie zareagował. Nikt nie pomógł poszkodowanej.

- Ul. Powstańców Wlkp. jest ruchliwa. Kobieta szarpała się z mężczyzną na chodniku. Krzyczała. Machała torebką. Próbowała się uwolnić. Samochody jechały. Nikt się nie zatrzymał. Gdy uciekła, kobieta wbiegła na jezdnię i zatrzymała samochód. Kierowca uchylił okno. Pani powiedziała, że została napadnięta i poprosiła o pomoc. Mężczyzna szybę po prostu zamknął i odjechał. Nawet nas nie poinformował o takim zdarzeniu – mówi asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.   

To nie pierwszy w Jarocinie przypadek napaści mężczyzny na kobietę. Ale w tym wyraźnie ujawniła się obojętność społeczeństwa na krzywdę drugiego człowieka...

[ALERT]1563981453040[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

GoscGosc

7 4

Pfff....caly zasrany Jarocin. Ludzie tu tylko umieją obgadywac i *%#)!& patrzec na innych! 16:49, 23.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

9 1

Każdy mądry w pysku i gieroja umie tylko zgrywać ...a jak przychodzi co do czego to *%#)!& w portki.... Teraz widać że Kobiety są odważniejsze!!! 18:40, 23.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CccCcc

6 1

Zenada..... co za spoleczenstwo by nie pomoc, przeciez kazdy z nas mogl byc na miejscu tej kobiety. A ten kierowca... brak slow...matoł 21:09, 23.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

. .

1 6

Noc jest po północy A nie przed 22 . Pismaku 22:07, 23.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone