Zamknij

Mężczyzna spowodował wypadek, w którym zginęła jego córka. Chce ponieść karę

14:16, 31.07.2020 | N.P
Skomentuj foto.: KPP w Jarocinie/A. Majewski
REKLAMA

Prokuratura Rejonowa w Jarocinie zakończyła śledztwo w sprawie wypadku w Parzewie. Doszło do niego prawie rok temu. Sprawca usłyszał zarzuty i się do nich odniósł.  

 

Do wypadku w Parzewie doszło 27 października 2019 roku. W jego wyniku aż dziewięć osób zostało rannych. Jedna – czteromiesięczna dziewczynka – zmarła. O wypadku pisaliśmy pod poniższym linkiem.

[ZT]431[/ZT]

Prokuratura Rejonowa w Jarocinie zakończyła śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku. Jak informuje portal ostrow24.tv, potwierdziło ono, że sprawcą wypadku Skody i Forda jest 42-letni kierowca Skody. Wyjechał on z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z Fordem Mondeo. Skodą kierował ojciec czteromiesięcznej dziewczynki, która kilka dni później zmarła w szpitalu.

Sprawca wypadku przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Portal ostrow24.tv podaje, że zaproponował dla siebie karę sześciu miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Prokurator przychylił się do tej propozycji. Ostateczną decyzję podejmie sąd.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz