Zamknij

Świadkowie pobicia poszukiwani

14:25, 30.07.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Jarocińscy policjanci poszukują świadków zdarzenia. Chodzi o pobicie mężczyzny., do którego doszło w nocy. Funkcjonariusze proszą o zgłaszanie się przede wszystkim świadków oraz kierowców, którzy mają samochody wyposażone w kamery. Te mogły nagrać zajście.

 

W środę, 29 lipca około 23:00 na ul. Wojska Polskiego w Jarocinie doszło do pobicia mężczyzny. Miało to miejsce w okolicy stacji paliw Amic.

- Jak wynika z zebranych informacji, w wyżej wymienionym miejscu uszkodzenia ciała dokonało dwóch lub trzech sprawców. Napastnicy poruszali się najprawdopodobniej samochodem marki Ford o początkowych numerach rejestracyjnych: PJA… – mówi asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.  

Świadków zdarzenia – w szczególności osoby, które je widziały oraz kierowców, którzy w danym momencie przejeżdżali obok wskazanego miejsca i mają samochody wyposażone w kamery – policja prosi o pilny kontakt. Z prowadzącym czynności nadkom. Krzysztofem Kebernikiem w KPP w Jarocinie przy ul. Bohaterów Jarocina 15 można spotkać się osobiście lub zatelefonować: 47 77 55288 (telefon do dyżurnego: 47 77 55200).

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz