Zaginęła Oliwia z Zakrzewa. Dziewczyna ma 14 lat i ostatni raz widziana była w piątek o 18:00. Szuka jej policja.
(AKTUALIZACJA, 19:40)
Policja podaje nowe informacje w sprawie zaginionej Oliwii z Zakrzewa. Na szczęście bardzo dobre.
- Dziewczyna została odnaleziona, dziękujemy za udostępnianie - informuje asp. Karina Migalska-Cepa, zastępca oficer prasowego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.
[ALERT]1677955324045[/ALERT]
Policjanci z Jarocina prowadzą poszukiwania opiekuńcze za zaginioną 14-letnią Oliwią z Zakrzewa. Ostatni raz widziana była wczoraj, w piątek 3 marca, około godz. 18:00. Od tamtego czasu rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu.
- Zaginiona ma 168 cm wzrostu, długie blond włosy (z pasemkami). Ubrana była w granatową bluzę z napisem na wysokości klatki piersiowej, ciemne szare dżinsy oraz białe trampki – informuje asp. Karina Migalska-Cepa, zastępca oficer prasowego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.
[ALERT]1677937389298[/ALERT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz