Zamknij

20-latek przed policją ukrył się w... polu kukurydzy

12.22, 20.09.2022 N.P
Skomentuj foto.: Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie
REKLAMA

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się w spokojne niedzielne popołudnie w Golinie. Ich głównym bohaterem był 20-letni mieszkaniec gminy Jarocin, który nie zatrzymał się do rutynowej kontroli policyjnej. Schronienia szukał w… polu kukurydzy.

 

Około 15:00 w Zakrzewie policjanci podczas patrolowania rejonu służbowego zauważyli Volkswagena Passata, a za jego kierownicą 20-letniego mieszkańca gminy Jarocin. Mężczyzna funkcjonariuszom znany był już z wcześniejszych interwencji. Postanowili zatrzymać go do rutynowej kontroli.  

- Mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i zaczął uciekać samochodem, a następnie kontynuował ucieczkę pieszo, ukrywając się w polu kukurydzy – informuje asp. Karina Migalska-Cepa, zastępczyni oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Z uwagi na duży teren poszukiwań na miejsce zadysponowano policjantów z oddziału prewencji z Poznania. Po około trzech godzinach mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy policji

- W trakcie dalszych czynności ustalono, że mężczyzna posiadał środki odrzucające w postaci suszu roślinnego. Ponadto, jak się okazało, mężczyzna ten posiadał orzeczony przez Sąd Rejonowy w Jarocinie zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Od 20-latka została także pobrana krew celem wykonania badań na obecność alkoholu w organizmie – mówi asp. Karina Migalska-Cepa.

Czynności policyjne wobec 20-latka nadal trwają.

[ALERT]1663669292053[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%