Zamknij

Wypadek między Wilkowyją a Żerkowem. Jedna osoba nie żyje

11:18, 25.07.2019 Aktualizacja: 15:53, 25.07.2019
Skomentuj foto.: KPP Jarocin foto.: KPP Jarocin

Źle zaczął się dzień na drogach powiatu jarocińskiego. Pomiędzy Wilkowyją a Żerkowem doszło do wypadku. Jedno osoba nie żyje. Pozostałe są w szpitalu. Ich stan jest ciężki.

 

Dziś – 25 lipca – obchodzony jest w Polsce Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Wprowadzono go w 2006 roku na znak upamiętnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Dzisiejsze święto nie pomogło na drogach powiatu jarocińskiego. Między Wilkowyją a Żerkowem doszło do wypadku. Niestety, tragicznego w skutkach.

- Pomiędzy Wilkowyją a Żerkowem doszło do wypadku drogowego, w którym zginęła jedna osoba, a dwie, w stanie poważnym, trafiły do szpitala – informuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Noga z gazu i ostrożnie do celu – policjanci nieustannie przestrzegają kierowców.

Zdjęcia z wypadku zobaczcie w fotorelacji pod artykułem. 

 

(AKTUALIZACJA, 15:40)

Osobą, która zmarła w wyniku wypadku była 32-letnia obywatelka Bułgarii. Dwóch jej współtowarzyszy podróży trafiło do szpitala. Jeden w Jarocinie, drugi w Ostrowie. Oprócz policjantów na miejscu wypadku pracował także prokurator oraz strażacy z Jarocina i Wilkowyi. Przyleciały dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga była całkowicie zablokowana przez ponad trzy godziny. 

W fotorelacji pod artykułem zobaczcie nowe zdjęcia z wypadku na trasie Wilkowyja-Żerków. 

[ALERT]1564046373180[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%