W wyborczą niedzielę przed południem doszło do wypadku w Przybysławiu. Motorower zderzył się z Mercedesem. Jedna osoba została poszkodowana.
Do Szpitala Powiatowego w Jarocinie trafił kierowca motoroweru. Tuż po tym, jak prowadzony przez niego pojazd zderzył się z Mercedesem. Jednoślad jechał prawidłowo. Jak informuje straż, to kierująca samochodem osobowym nie zachowała czujności wyjeżdżając z prywatnej posesji i potrąciła motorowerzystę.
Kierowca jednośladu jak i kierująca Mercedesem byli trzeźwi. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Do wypadku doszło w niedzielę około 10:30.
[ALERT]1571078813018[/ALERT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz