Dwie dekady działalności świętował PUKS Antonio Jarocin. Jubileusz 20-lecia był okazją do wspólnego spotkania zawodników, trenerów, działaczy, rodziców oraz wszystkich osób, które przez lata współtworzyły historię klubu. Od 20 lat Antonio Jarocin rozwija młode piłkarskie talenty, ucząc nie tylko sportowych umiejętności, ale również współpracy, odpowiedzialności i zasad fair play.
Podczas jubileuszowej uroczystości burmistrz Jarocina Urszula Wyremblewska-Korzyniewska wraz z sekretarzem gminy Robertem Kaźmierczakiem przekazali na ręce prezesa Zdzisława Witczaka gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów. Symbolicznym prezentem były piłki, podkreślające pasję do futbolu i rozwój kolejnych pokoleń młodych zawodników. Wśród gości znaleźli się też Wśród nich znaleźli się Wśród nich znaleźli się Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Jan Grzesiek, przedstawiciele Powiatu Jarocińskiego: starosta Mariusz Stolecki, wicestarosta Katarzyna Szymkowiak przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego Mirosław Drzazga, oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Waldemar Wojtkowiak. Nie zabrakło również podziękowań dla trenerów, działaczy i wszystkich osób zaangażowanych w budowanie silnej piłkarskiej społeczności Antonio Jarocin.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz