Zamknij
10:05, 22.01.2026

Na wyposażenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie trafił nowy, specjalistyczny sprzęt, który w istotny sposób zwiększy możliwości operacyjne jarocińskich strażaków. Zakupy zostały sfinansowane ze środków własnych oraz dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Powiat Jarociński z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz