Zamknij
16:54, 03.01.2020

Brajan i Feliks – to pierwsze dzieci, które przyszły na świat w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie w 2020 roku. 3 stycznia, maluchy odwiedziły starosta Lidia Czechak oraz wicestarosta Katarzyna Szymkowiak. Przedstawicielki władz powiatu pogratulowały rodzicom, życząc im wiele szczęścia oraz powodów do dumy ze swoich pociech.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz