Fotorelacje

Zamknij
11:56, 19.06.2023

Koncert Świętojański odbył się przed Kamienicą Kultury. Zebrani w niedzielne popołudnie na jarocińskim rynku mogli posłuchać piosenek o miłości w wykonaniu Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Wokalistyki Klimkiewicz. Nie zabrakło też poezji. O tę zadbała Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Jarocinie. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz