Zamknij

W sobotę - "Babskie popołudnie" z Elvisem (ZDJĘCIA)

13:47, 08.03.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Gmina Jarocin

Po raz drugi w Jarocinie odbędzie się „Babskie popołudnie”. To impreza o kobietach i dla kobiet. Jak pięknie wyglądać, dobrze czuć się we własnej skórze, a przede wszystkim doskonale bawić się w gronie przyjaciółek? Tego wszystkiego i o wiele więcej dowiemy się 14 marca od 16:00 w JOK Jarocin. 

 

W programie organizatorzy przewidzieli moc bezpłatnych atrakcji! Podobnie, jak w roku ubiegłym będą się one odbywały równocześnie w strefach zlokalizowanych w salach JOK Jarocin. O tym, jak wykonać odpowiedni makijaż opowie wizażystka Maya Adamiak - jarocinianka, która na co dzień pracuje w Warszawie. Z wykształcenia jest kosmetologiem, jednak makijaż to jej wielka pasja, która trwa od 2008 roku. Zdobywała cenne doświadczenia pracując dla światowych firm kosmetycznych. Uczestniczy w różnorodnych projektach: sesjach zdjęciowych, teledyskach, reklamach i spektaklach teatralnych. Jednym z najbardziej inspirujących okresów w jej karierze była współpraca z MAC Cosmetics, podczas której pokochała zabawę kolorem i unikatowe rozwiązania makijażowe, które zaprezentuje podczas „Babskiego popołudnia” w Jarocinie. Stylistka Anna Jarębska pomoże w doborze fasonów ubrań, dostosowując je do odpowiedniej sylwetki. Panie będą mogły podyskutować o kolorach i nowościach ze świata mody. Stylistka wskaże, jak podkreślać atuty urody i jak ukryć to wszystko, czego się nie lubi w swoim wyglądzie.

- Wszystkie chętne panie mogą przynieść ze sobą jeden lub dwa ubiory, co do których mają wątpliwości i będą mogły poddać się mojej opinii, by swoje wątpliwości rozwiać. Jedna z uczestniczek warsztatów w Jarocinie, w drodze losowania, otrzyma voucher na indywidualne konsultacje – zapowiada Anna Jarębska.

O tym, jak zadbać o doskonałą sylwetkę będzie można doradzić się trenera personalnego. Poza tym, każda babeczka będzie mogła dokonać pomiaru ciśnienia i poziomu cukru, dobrać odpowiednie do kształtu twarzy okulary i skorzystać z profesjonalnego serwisu optycznego. Miłośniczki „małej czarnej” będą mogły pogawędzić w kąciku kawiarniano-degustacyjnym. Nie zabraknie też zabaw dla dzieci. Kiedy mamy i babcie będą delektowały się światem mody i piękna, dzieci nie będą się nudzić! Przygotowane dla nich zostaną kreatywne warsztaty i zabawy. Uczestniczki wydarzenia czeka też muzyczna niespodzianka, podczas której – znani z zupełnie innej strony panowie – zaśpiewają o paniach i dla pań. A na deser polski Elvis... na bis. Mirosław Deredas swoim ciepłym głosem przypomni piosenki Elvisa Presleya. Po koncercie będzie moment na wspólne zdjęcie i autograf.

Tak, jak w roku ubiegłym, organizatorzy przewidzieli nagrody. Bony usługowe do zrealizowania u partnerów imprezy. Do kogo uśmiechnie się los szczęścia tym razem? Kto wygra godzinną przejażdżkę luksusową limuzyną? Szczegóły znajdą się w wydarzeniu pn. „Babskie popołudnie” na Facebooku. Organizatorami imprezy są: Gmina Jarocin, FASE oraz BPMiG Jarocin.

„Babskie popołudnie” w JOK Jarocin odbędzie się po raz drugi. Jak było rok temu? Zobaczcie w galerii pod artykułem.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone