Zamknij

Weekend w rytmie bluesa

16:27, 07.03.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

W Spichlerzu Polskiego Rocka szykuje się iście bluesowy weekend. Harmonijki i gitary opanują budynek przy ul. Poznańskiej w Jarocinie 7 i 8 marca. W sobotę będą bawili się dorośli. W niedzielę zaś pałeczkę przejmą najmłodsi.

 

7 marca o 20:00 na spichlerzowej scenie wystąpi zespół Old Breakout. To muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu Breakout założonej przez Tadeusza Nalepę – legendy polskiej sceny blues-rockowej z lat 70.: Józefa Hajdasza, Winicjusza Chrósta, Krzysztofa Dłutowskiego, Tadeusza Trzcińskiego, Zbigniewa Wypycha, Wojciecha Morawskiego. Koncert w Józefowie pod Warszawą 28 września 2013 roku w ramach dorocznego festiwalu „Lep na Bluesa” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów oraz krytyków muzycznych, co stało się naturalnym impulsem do nagrania w 2014 roku płyty pt. „Za głosem bluesa idź” z tekstami znanego poety Bogdana Loebla. Po czterech latach koncertowania oraz spotkań z fanami Zespół nagrał w 2018 roku kolejną płytę pt. „Tribute to Nalepa&Kubasińska”, jednocześnie koncertując w kraju i za granicą. Bilety w cenie: 30 zł – w przedsprzedaży oraz 40 zł – w dniu koncertu do nabycia w Spichlerzu Polskiego Rocka. Można dokonać również rezerwacji telefonicznej: 698 166 598 lub mailowej: [email protected] rezerwacji biletów.

8 marca w SPR odbędzie się rodzinna niedziela w rytmie bluesa. Od 15:00 na dzieci i rodziców będzie czekała masa atrakcji. W programie m.in.: zajęcia plastyczno-animacyjne dla najmłodszych oraz warsztaty harmonijkowe, które poprowadzi Leszek Świderski. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w Spichlerzu Polskiego Rocka bądź telefonicznie: 698 166 598.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone