Zamknij

Cleo gwiazdą muzycznych zmagań

11:39, 05.03.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

XII raz w Jarocinie odbędzie się Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!”. Rywalizacja zostanie przeprowadzona w czterech kategoriach. Planowany jest też konkurs internetowy. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Cleo – jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek pop.

 

Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (od kl. IV wzwyż) oraz ponadpodstawowych z terenu całego województwa wielkopolskiego. Przesłuchania odbędą się w pierwszych dniach kwietnia z podziałem na cztery kategorie: I – soliści kl. IV-VI szkoły podstawowej, II – soliści kl. VII-VIII szkoły podstawowej, III – soliści szkoły ponadpodstawowe oraz IV – młodzieżowe zespoły wokalno-instrumentalne. Każdy artysta wykona jedną piosenkę w języku polskim. Premiowane będę własne utwory. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do piątku, 27 marca. Karta zgłoszenia oraz regulamin można pobierać ze strony: szkolagolina.pl. Podobnie jak w roku ubiegłym, zostanie przyzna specjalna nagroda za najlepszą autorską kompozycję. Planowany jest też konkurs internetowy,

Najlepsi soliści oraz zespoły wyłonione podczas przesłuchań konkursowych zaprezentują się na scenie JOK Jarocin podczas koncertu galowego. Ten odbędzie się 17 kwietnia. Na finał imprezy wystąpi gość specjalny - Cleo. Jej koncert jest planowany na 18:00. Będzie to pierwsza wizyta tej popularnej wokalistki w Jarocinie. 

Bilety w cenie 30 zł - dzieci i młodzież oraz 50 zł - dorośli można już kupować na stronie: biletomat.pl. Tutaj!

Organizatorem Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” Golina 2020 są Stowarzyszenie Edukacyjne „Gimnazjum 2000” oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Partnerem imprezy jest Szkoła Podstawowa w Golinie. Wydarzenie finansowane m.in. ze środków Gminy Jarocin oraz Powiatu Jarocińskiego.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone