Zamknij

151. urodziny patrona parku. Już w niedzielę

17:23, 11.02.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Gmina Jarocin

Rok temu huczna impreza urodzinowa odbyła się w JOK Jarocin. Podczas biesiady świętowano 150. urodziny mjr. Zbigniewa hr. Ostroróg-Gorzeńskiego. Po roku już nikt w Jarocinie nie pamięta o Druhu Komendancie? Nic bardziej mylnego! W najbliższą niedzielę w mieście odbędą się jego 151. urodziny. Tym razem w Parku im. mjr. Zbigniewa hr. Ostroróg-Gorzeńskiego. Uczczona zostanie też 101. rocznica zakończenia Powstania Wielkopolskiego.

 

Urodziny Druha Komendanta mjr. Zbigniewa Ostroróg-Gorzeńskiego odbędą się w niedzielę, 16 lutego w parku jego imienia. Rozpoczną o 15:00. Każdy gość otrzyma śpiewnik, aby śpiewać popularne utwory muzyczne przy akompaniamencie kapeli ludowej. Druh Komendant (w tej roli Jakub Staszak) będzie wspominał swoje życie, a wszyscy goście urodzin będą mogli się posilić prawdziwym bigosem myśliwskim. Należy zabrać ze sobą naczynie i sztućce. Organizatorzy nie chcą zaśmiecać parku. Na urodziny zaprasza burmistrz Jarocina. Organizują je Muzeum Regionalne w Jarocinie i Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Jarocinie.

Jak wyglądały 150. urodziny mjr. Zbigniewa hr. Ostroróg-Gorzeńskiego rok temu w Jarocinie? Przypomnicie sobie oglądając poniższe wideo!

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone