Zamknij

Zostało pięć dni

09:55, 25.09.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

Tylko do 30 września można zgłaszać kandydatury do Nagrody Burmistrza Jarocina im. Stanisława Taczaka.  Ta jest przyznawana za zasługi dla Ziemi Jarocińskiej.

 

Laureatami nagrody mogą zostać osoby lub instytucje i organizacje za wybitne osiągnięcia w dziedzinach m. in. takich jak: oświata i wychowanie, kultura i ochrona zabytków, sport i turystyka, ochrona zdrowia, ochrona środowiska, rozwój infrastruktury, które przyczyniły się w znaczący sposób do rozwoju i promocji gminy Jarocin.

Zgłoszenie kandydata do nagrody należy złożyć na piśmie na formularzu wniosku, który, wraz z regulaminem konkursu, dostępny jest na stronie internetowej www.jarocin.pl. Pretendentów do nagrody mogą zgłaszać mieszkańcy gminy Jarocin w liczbie co najmniej 100 osób, których podpisy zostaną złożone we wniosku. Kandydatury może wysunąć też co najmniej pięciu radnych Rady Miejskiej w Jarocinie, kapituła nagrody oraz Burmistrz Jarocina.

Wnioski przyjmowane są w Kancelarii Burmistrza w Urzędzie Miejskim w Jarocinie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Nagrody Burmistrza Jarocina im. Stanisława Taczaka za zasługi dla Ziemi Jarocińskiej zostaną wręczone podczas obchodów Dni Patrona Miasta w listopadzie.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jarockjarock

0 0

Moim zdaniem zgloszenia pretendentów do nagrody nie powinny być niczym obwarowane .To zniechęca ! Każdy Jarociniak powinien mieć możliwość zgłoszenia kandydata, przecież i tak o przyznaniu tytułu decyduje odpowiednie gremium. 01:47, 26.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone