Zamknij

Uniwersytet Kultury zaprasza

18:31, 22.02.2021 | N.P
Skomentuj foto.: Uniwersytet Kultury Jarocin
REKLAMA

Za nami konferencja otwierająca Uniwersytet Kultury w Jarocinie. Pod taką nazwą funkcjonuje seria różnorodnych mikroprojektów, które mają zaangażować do współorganizacji mieszkańców Jarocina i okolic.

 

Jednym z punktów wydarzenia była prezentacja owych mikroprojektów oraz ich liderów, którzy będą opiekować się poszczególnymi wydarzeniami. Organizatorzy zaproponowali działania takie jak: Targowiska, Kino w plenerze, Park żywy, Weekendy na Tarasie, Babskie Środy, dyskusje społeczne – „Rozdyskutowany Bond” oraz Rodzicielskie Poranki. Pierwsze spotkania już w tym tygodniu.

Chcesz porozmawiać z inspirującymi kobietami? Znasz dziewczynę, która chciałaby opowiedzieć o swoim życiu, pracy, pasji? A może sama nią jesteś? Chciałabyś spotkać się z kimś znanym, aktorką, blogerką, influencerką? W środę 24 lutego o 17:00 weź udział w spotkaniu i podziel się swoimi pomysłami na Babskie Środy. Zebranie odbędzie się online – w aplikacji MS Teams. Link do niego pojawi się w wydarzeniu.

Masz na strychu ciekawe bibeloty, które nie są ci już potrzebne? Chcesz kupić coś nowego do swojego wnętrza? Potrzebujesz nowych książek, ubrań – wszystko w duchu zero waste? A może masz inne pomysły związane z organizacją Targowisk? Zarezerwuj sobie czas w piątek, 26 lutego o 17:00. Wtedy odbędzie się spotkanie organizacyjne online – w aplikacji MS Teams. Link do zebrania pojawi się w wydarzeniu.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%