Zamknij

Dwudniowe święto na torach już w ten weekend

09:38, 02.08.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

Drezyny rowerowe, mechaniczne i tradycyjne, seanse filmowe pod mostem, poczęstunek, zwyczajnie aktywny wypoczynek… To wszystko czeka na uczestników I Jarocińskiego Pikniku Drezynowego. Odbędzie się on 3 i 4 sierpnia na dawnej stacji Brzostów Wlkp.

 

I Jarociński Piknik Drezynowy rozpocznie się 3 sierpnia o 16:00. W programie tego dnia zaplanowano: przejazdy drezynowe na trasie Brzostów Wlkp. – Góra – Brzostów Wlkp., wystawę drezyn oraz słodki poczęstunek. O 20:00 Kino Pod Mostem. W nim kolejowy seans filmowy dla dzieci. O 21:30 kolejny. Tym razem dla dorosłych.    

4 sierpnia I Jarociński Piknik Drezynowy rozpocznie się o 10:00. Wraz z nim przejazdy drezynami na trasie Brzostów Wlkp. – Borek – Brzostów. Stowarzyszenie Szerokim Torem prowadziło na nie zapisy. Wszystkie miejsca zostały zajęte. Od 15:00 do 19:00 kolejne przejazdy drezynowe. Na trasie Brzostów Wlkp. – Góra – Brzostów Wlkp. W tym dniu także zaplanowano Kino Pod Mostem. Kolejowy sens filmowy pt. „Człowiek na torze” zostanie wyświetlony o 19:00. Zapłonie też ognisko.

Na I Jarociński Piknik Drezynowy wstęp jest bezpłatny. Biletowane są wyłącznie przejazdy drezynowe. Dla dorosłych to koszt 10 zł. Dla dzieci – 5 zł. Najmłodsi – do 3 roku życia – jeżdżą za darmo. Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Jarocin.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone