Zamknij

To musisz wiedzieć przed wizytą w Kinie Echo

15:32, 12.02.2021 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Kina dostały zielone światło. Mogą się znów otworzyć i zaprosić do siebie widzów. Z tej możliwości skorzystały głownie kina studyjne. Także jarocińskie Echo. Zanim wybierzesz się do budynku posadowionego przy ul. Gołębiej, przeczytaj jak działa kino po przerwie.

 

14 tygodni trwała przerwa, jaką kinom w całej Polsce zafundowała pandemia koronawirusa i decyzje rządu. Właśnie się skończyła. W Kinie Echo w Jarocinie pierwszy seans zaplanowano na 16:00. Pokazany zostanie film familijno-przygodowy pt. „Tarapaty 2”. Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude'a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej.

O 18:00 wyświetlona zostanie komedia pt. „Palm Springs”. Opowiada ona historię dwójki gości weselnych, którzy zostają uwięzieni w pętli czasowej. Pomiędzy skazanymi na siebie ludźmi zaczyna rodzić się uczucie.

A o 20:00 polska komedia obyczajowa pt. „Jak zostać gwiazdą. W gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie zobaczymy: Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Julię Kamińską, Marię Pakulnis, Tomasza Karolaka, Anitę Sokołowską, Barbarę Wypych, ale także Urszulę Dudziak i Krzysztofa Ibisza. Film opowiada o kontrowersyjnym programie telewizyjny pt. „Music Race”, który poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski

Zanim pracownicy Kina Echo wpuszczą w swoje progi pierwszych widzów, kierują do nich apel.

Drodzy Widzowie,

dokładamy wszelkich starań, aby podczas pobytu w kinie zapewnić Wam bezpieczeństwo, dlatego prosimy o przestrzeganie zaleceń.

1. Po wejściu do kina prosimy o dezynfekcję rąk. Płyny dezynfekujące są dostępne w widocznych miejscach w przestrzeni kina.

2. Na terenie kina, zarówno w holu jak i podczas seansu, należy zakrywać usta i nos.

3. W trakcie oczekiwania w kolejce do kasy biletowej oraz podczas wchodzenia do sali kinowej prosimy o zachowanie dwumetrowego dystansu.

4. Miejsca sprzedawane są według nowego planu – nie więcej niż 50 proc. miejsc w sali. Prosimy o naprzemienne zajmowanie miejsc, z zachowaniem minimum jednego miejsca odstępu między nimi. Wyjątkiem jest wspólne wyjście do kina widza z dzieckiem poniżej 13. roku życia, widza z osobą o orzeczeniu o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie oraz osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

5. Prosimy, aby w miarę możliwości dokonywać rezerwacji i zakupu biletów online, a w przypadku dokonywania transakcji w kasie biletowej kina, płacić kartą.

6. Wyście z kina odbywa się dołem sali przy ulicy Kilińskiego.

7. Widzów, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną lub mają objawy jakiejkolwiek infekcji, prosimy o pozostanie w domu.

8. Na terenie kina oraz w sali kinowej OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ JEDZENIA I PICIA!!!

W trosce o bezpieczeństwo Widzów:

1. Dezynfekujemy przestrzenie wspólne oraz salę kinową po każdym seansie.

2. Na sali działa wentylacja mechaniczna, która wymieniała powietrze.

3. Planujemy odpowiednie przerwy między seansami, po to, aby w holu nie gromadziło się zbyt wielu oczekujących widzów i aby odpowiednio przygotować salę na przybycie nowych gości.

4. Obsługa korzysta z maseczek i została dokładnie poinformowana o obowiązujących obecnie zasadach bezpieczeństwa.

5. Pracownicy z jakimikolwiek objawami infekcji nie przychodzą do pracy.

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Do zobaczenia!

Zespół kina Echo

Aktualny repertuar Kina Echo oraz możliwość zakupu biletów na poszczególne seanse znajdziecie tutaj.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%