Zamknij

Kino rusza!

16:51, 07.02.2021 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Znów będzie można zasiąść w wygodnym fotelu i na dwie godziny zapomnieć o otaczającym nas świecie. Skupić się tylko i wyłącznie na historii wyświetlanej na dużym ekranie. Kina otwierają się dla widzów. Także Kino Echo im. Piotra Łazarewicza w Jarocinie.

 

Kina, teatry, baseny, boiska zewnętrzne, ale także stoki i hotele otrzymały zielone światło. Znów mogą się otworzyć i zaprosić do siebie widzów, klientów, miłośników sportu. Już od 12 lutego.

- Cieszy nas, że wracamy do pracy. Że hol kina napełni się gwarem, a na sali kinowej zagości śmiech – informują pracownicy Kina Echo w Jarocinie.

Choć nie ukrywają, że ponowne otwarci kina po tak długiej przerwie – 14 tygodni – to nie łatwa sprawa.

- Film musi od producenta trafić do dystrybutora, ten „sprzedaje” go widzom – za pośrednictwem kin oczywiście, ale żeby widzowie dowiedzieli się o tym, że coś jest na naszym ekranie konieczne są i plakaty i porządna kampania w mediachDziś nie wiemy jakie filmy będą w dystrybucji od 12 lutego. W naszym biurze trwają radosne dyskusje o bezpieczeństwie, uruchomieniu ogrzewania czy … Sprzątaniu sali i tym, czy mamy rolki fiskalne do kasy. W biurach dystrybutorów nie tylko sprawdzanie jakie filmy można teraz wprowadzić do szerokiej dystrybucji, ale również, czy uda się na czas wyprodukować kopie dla wszystkich chętnych kin czy gotowe będą na czas plakaty. Nikt z nas nie będzie miał wolnego, ale potwornie cieszymy się na to, co ma nadejść – dodają.

Gdy tylko repertuar Kina Echo zostanie ustalony i zaakceptowany, pojawi się na stronie internetowej: www.kino.jarocin.pl

Kina, teatry, baseny, boiska zewnętrzne, ale także stoki i hotele zostają otwarte na próbę. Ta ma trwać dwa tygodnie. Do 26 lutego. 

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%