Zamknij

Jubileusz Zespołu Śpiewaczego. Dekada minęła (ZDJĘCIA)

N.P 18:08, 13.10.2021 Aktualizacja: 14:38, 11.10.2025
Skomentuj Jubileusz Zespołu Śpiewaczego. Dekada minęła (ZDJĘCIA) foto.: Gmina Jarocin

Zespół Śpiewaczy „Zawsze Młodzi” świętuje swój jubileusz. Dekada działalności to liczne koncerty, udział w przeglądach i wspólna pasja, która stała się czymś więcej. Wspaniałym sposobem na życie.

 

Uroczysty jubileusz był okazją do przekazania życzeń od burmistrza Jarocina. W liście skierowanym do jubilatów włodarz gminy życzył, by dalsze lata działalności zespołu wieńczone były radością i życzliwością słuchaczy.

- Dobrze wiecie, że śpiew jest czymś, co nas jednoczy, czymś, co nas rozwija. Jest balsamem na duszę, otuchą w trudnych chwilach. Jest radością, która wspólnie przeżywana cieszy ze zdwojoną siłą – napisał.

Adam Pawlicki życzył członkom zespołu i jego dyrygentowi – Zbigniewowi Obarze – przyjaznej atmosfery i płynącej ze śpiewu radości. A także zdrowia i wszelkiej pomyślności w kolejnych latach realizowania wspólnej muzycznej pasji.

Zdjęcia z obchodu jubileuszu zobaczcie w galerii pod artykułem.

(N.P)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%