Zamknij
11:16, 07.04.2025

Piotr Rogucki powraca solo po 10 latach! Nowe piosenki, niezwykła charyzma i niezapomniane emocje na żywo! Piotr Rogucki - artysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, aktor. Współzałożyciel tandemu KARAŚ/ROGUCKI. Ma za sobą wiele lat na scenie, spędzonych z zespołem Coma. Zagrał ostatnio w głośnych produkcjach - Wielka Woda i Minuta Ciszy.Po 10 latach wraca na scenę z premierowymi piosenkami.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz