Zamknij

Akademia ze Złotym Certyfikatem Szkolenia PZPN właśnie ogłosiła nabór nowych podopiecznych

19:17, 08.05.2020 | N.P
Skomentuj foto.: JKS Jarota Jarocin
REKLAMA

Masz w domu młodego fana piłki nożnej? Który nie przepuści żadnego meczu najlepszej jego zdaniem drużyny? Z łatwością potrafi wymienić wszystkich piłkarzy ulubionego zespołu i znienawidzonego też? Wie, co w trawie piszczy w piłkarskim świecie? A najbardziej, ale tak najbardziej, marzy o piłkarskiej karierze? To się dobrze składa. Bo klub posiadający Złoty Certyfikat Szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej właśnie ogłosił nabór do swojej akademii piłkarskiej.

 

Akademia Piłkarska „Jarota” Jarocin szuka nowych podopiecznych. W swoje szeregi zaprasza dzieci urodzone w latach 2015 i 2016.

- Nasz klub to najlepsze miejsce do rozpoczęcia piłkarskiej kariery. Świadczy o tym m.in. Złoty Certyfikat Szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej, który otrzymaliśmy w 2019 roku. U nas zaczynali tacy piłkarze, jak: Karol Danielak, Bartosz Kieliba czy Hubert Antkowiak. Posiadamy też najniższe składki za uczestnictwo w treningach. Drodzy rodzice – wasze dziecko może zagrać w barwach Dumy Jarocina u boku trenerów z licencjami UEFA A i B. Czekamy na młodych zawodników, którzy w przyszłości będą stanowili o sile JKS-u – przekazuje JKS Jarota Jarocin w informacji prasowej.

Treningi zapoznawcze odbędą się już w przyszłym tygodniu. Szczegółowe informacje o naborze można uzyskać pod nr tel.: 697-316-182 lub mailem: [email protected]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz