Zamknij

Zawodnicy i trener MKL Jarocin wśród najlepszych w Wielkopolsce (ZDJĘCIA)

18:29, 02.03.2020 | N.P
Skomentuj foto.: MKL Jarocin
REKLAMA

Czterech zawodników MKL-u Jarocin zostało nagrodzonych w Konkursie Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna. Wyróżnienie otrzymał także trener Mateusz Gościniak.

 

Maciej Chmiel, Ola Styś, Roksana Jędraszak i Julia Pawełczyk zostali nagrodzeni w Konkursie Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna. Zdobyli oni odpowiednio: drugie miejsce w kategorii U16, piąte miejsce w kategorii U20, piąte miejsce w kategorii U18 oraz ósme miejsce w kategorii U18. Wyróżnienie trafiło też w ręce Mateusza Gościniaka. Zajął on drugie miejsce wśród trenerów.

- Konkurs (Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna – przyp. red.) jest klasyfikacją najlepszych lekkoatletów i trenerów Wielkopolski w sezonie 2019. Punktacja pozwala porównać osiągnięcia w różnych konkurencjach. O miejscach decydują wyniki w najważniejszych imprezach mistrzowskich, lokaty w tabelach wojewódzkich i wartości najlepszych wyników. Wybieranych jest 10 najlepszych osób w kategoriach U16, U18, U20 i trener – czytamy w informacji MKL Jarocin.

50. – jubileuszowa – edycja Konkursu Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna odbyła się w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Zdjęcia z uroczystości zobaczcie w galerii pod artykułem.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz