Zamknij

Zawodnicy i trener MKL Jarocin wśród najlepszych w Wielkopolsce (ZDJĘCIA)

18:29, 02.03.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: MKL Jarocin

Czterech zawodników MKL-u Jarocin zostało nagrodzonych w Konkursie Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna. Wyróżnienie otrzymał także trener Mateusz Gościniak.

 

Maciej Chmiel, Ola Styś, Roksana Jędraszak i Julia Pawełczyk zostali nagrodzeni w Konkursie Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna. Zdobyli oni odpowiednio: drugie miejsce w kategorii U16, piąte miejsce w kategorii U20, piąte miejsce w kategorii U18 oraz ósme miejsce w kategorii U18. Wyróżnienie trafiło też w ręce Mateusza Gościniaka. Zajął on drugie miejsce wśród trenerów.

- Konkurs (Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna – przyp. red.) jest klasyfikacją najlepszych lekkoatletów i trenerów Wielkopolski w sezonie 2019. Punktacja pozwala porównać osiągnięcia w różnych konkurencjach. O miejscach decydują wyniki w najważniejszych imprezach mistrzowskich, lokaty w tabelach wojewódzkich i wartości najlepszych wyników. Wybieranych jest 10 najlepszych osób w kategoriach U16, U18, U20 i trener – czytamy w informacji MKL Jarocin.

50. – jubileuszowa – edycja Konkursu Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna odbyła się w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Zdjęcia z uroczystości zobaczcie w galerii pod artykułem.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone