Zamknij

Taekwondo Olimpijskie. Jarocinianka piąta na świecie (ZDJĘCIA)

13.57, 08.08.2022 N.P
Skomentuj foto.: MUKS Białe Tygrysy Jarocin
REKLAMA

Za Michaliną Wróbel, zawodniczką MUKS Białe Tygrysy Jarocin, świetne zawody. Jarocinianka zajęła piąte miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Te odbyły się w Sofii.

 

Michalina Wróbel po wygranych dwóch pojedynkach z zawodniczką z Australii 2:0 i Ameryki, również 2:0, przegrała swój pojedynek o wejście do strefy medalowej z reprezentantką Uzbekistanu 1:2. Ostatecznie na Mistrzostwach Świata Juniorów w Taekwondo Olimpijskim zajęła wysokie piąte miejsce.

- Michalina zapisała się na kartach historii naszego klubu, ponieważ nikt jeszcze wcześniej takiego wyniku nie osiągnął. Należy wspomnieć, że Michalina była najmłodszą zawodniczką w polskiej kadrze i będzie miał jeszcze szansę, aby powalczyć za dwa lata, na kolejnych Mistrzostwach Świata, o najwyższe laury – informuje MUKS Białe Tygrysy Jarocin. 

W Mistrzostwach Świata Juniorów w Taekwondo Olimpijskim wystartowała również Aleksandra Szymczak, która przegrała swój pierwszy pojedynek z Irlandką 0:2 i ukończyła zawody na 17. miejscu.

- Kwalifikacja do Kadry Narodowej i start w Mistrzostwach Świata to ogromne wyróżnienie, dlatego jesteśmy niesamowicie dumni, nie tylko z wspaniałego wyniku Michaliny, ale również Oli – dodaje MUKS Białe Tygrysy Jarocin.

Przyłączamy się do gratulacji.

Zdjęcia z zawodów zobaczcie w poniższej fotorelacji. 

[FOTORELACJA]900[/FOTORELACJA]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%