Zamknij

Trzykrotny Mistrz Polski w szeregach jarocińskiego batalionu (ZDJĘCIA)

14:49, 08.07.2022 N.P Aktualizacja: 14:56, 08.07.2022
Skomentuj foto.:16. jarociński batalion remontu lotnisk foto.:16. jarociński batalion remontu lotnisk

Kpt. Maciej Bukowski z 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk wziął udział w Szosowych Mistrzostwach Polski w Psarach. Wygrał je. Kilka dni później do swojego dorobku dorzucił kolejne dwa złote medale zdobyte na rowerze.

Kpt. Maciej Bukowski z 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk brał udział w Szosowych Mistrzostwach Polski ze startu wspólnego. Te odbyły się pod koniec czerwca w Psarach.

- Jak na żołnierza przystało, nie odpuścił do samego końca wyścigu, pokazał charakter oraz wolę walki i ostatecznie, po pasjonującym finiszu, został Mistrzem Polski ze startu wspólnego - czytamy w mediach społecznościowych 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk.

Kilka dni później kpt. Maciej Bukowski do swojego dorobku dorzucił kolejne dwa złota. Tym razem Mistrzostw Polski Amatorów. Te miały miejsce w Krzywiniu. Wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski w jeździe na czas oraz tytuł Mistrza Polski w jeździe na czas parami.