Zamknij

Jarota Jarocin - Chemik Police. Przekleństwo gospodarzy?! (WIDEO)

18:29, 06.10.2019 N.P Aktualizacja: 16:35, 07.10.2019
Skomentuj

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Przekonali się o tym piłkarze JKS Jarota Jarocin. Przegrali z Chemikiem Police 0:1. I to na swoim boisku. Przed własną publicznością. Zobaczcie film ze spotkania w Jarocinie.

Przed meczem JKS Jarota z Chemikiem Police pisaliśmy o tym, że Stadion Miejski w Jarocinie nie jest szczęśliwym miejscem rozgrywek tegorocznej rundy jesiennej dla podopiecznych trenera Piotra Garbarka.

[ZT]361[/ZT]

Wczorajsze spotkanie nie odczarowało murawy. Pierwszy kwadrans gry nie przyniósł żadnej sytuacji strzeleckiej. Dopiero w 17. minucie groźnie uderzył Szymon Piekarski. Piłka zatrzymała się na poprzeczce. Kolejne fragmenty meczu także należały do gospodarzy. Chwilę później bliski zdobycia bramki był Mikołaj Łopatka. Jarociniacy często przebywali na połowie rywala. Brakowało im skuteczności. Chemik próbował atakować. Tuż przed przerwą dobrą interwencją popisał się Sebastian Kmiecik, choć gracz z Polic znalazł się w znakomitej sytuacji.

Na początku drugiej połowy meczu zespół JKS-u zagrał odważniej. W 55. minucie piłka po raz kolejny odbiła się od poprzeczki. Tym razem po strzale piętką Mikołaja Łopatki. Przed swoją szansą stanął też Szymon Piekarski. Pomocnik Jaroty minimalnie przestrzelił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Goście wychodzili z kontratakami. Niestety jeden z nich zakończyła się golem. Najprzytomniej w polu karnym zachował się Jakub Sobecki. W 64. minucie na tablicy wyników pojawiło się 0:1. Podopieczni trenera Piotra Garbarka ruszyli do odrabiania strat. Bezskutecznie. Najlepszej okazji w samej końcówce nie wykorzystał Beniamin Wrembel.

Zobaczcie najciekawsze akcje tego pojedynku!

[WIDEO]63[/WIDEO]

Jarota po szóstej porażce z rzędu w trzecioligowych rozgrywkach znalazła się w strefie spadkowej. Drużyna z Jarocina punktów musi szukać już za tydzień w Kleczewie. Tam zmierzy się z miejscowym Sokołem, który w ten weekend przegrał wyjazdowe starcie z Kotwicą Kołobrzeg 0:1. Ten mecz rozpocznie się o 15:00.

Jarota Jarocin – Chemik Police 0:1 (0:0)

Jarota Jarocin: Sebastian Kmiecik – Oskar Machowski, Dawid Idzikowski, Igor Skowron, Piotr Skokowski – Szymon Piekarski, Dawid Krzyżaniak (73′ – Szymon Gałczyński), Patryk Kieliba (71’ – Adam Męcfel), Szymon Komendziński, Mateusz Dunaj (83’ – Beniamin Wrembel) – Mikołaj Łopatka (83’ – Miłosz Kowalski).