Zamknij

Parkiem Radolińskich zawładną biegacze. Możesz do nich dołączyć. Zupełnie za darmo

14:19, 09.09.2021 | N.P
Skomentuj foto.: parkrun
REKLAMA

Jarocin dołączy do blisko 2 tys. miejsc na całym świecie, w których mają miejsce cotygodniowe biegi. W sobotę w Parku Radolińskich odbędzie się spotkanie inauguracyjne parkrun. Swoich sił na 5-kilometrowym dystansie może spróbować każdy. Wstęp wolny. 

 

Parkrun to cotygodniowe biegi na dystansie 5 km, z pomiarem czasu. Odbywają się w 21 państwach na całym świecie, w ponad 1.900 miejscach. W Polsce organizowane są w ponad 80 lokalizacjach. Od soboty, 11 września, również w Jarocinie. Bieg rozpocznie się o godz. 9:00.

- Nieważne jak wyglądasz, jaka jest twoja obecna forma, czy biegasz, truchtasz, czy maszerujesz. Dzięki parkrun możesz aktywnie rozpocząć weekend, zrobić coś dobrego dla siebie i spotkać się z innymi! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Start i meta biegu znajdą się przed Pałacem Radolińskich, a sama trasa ma trzy okrążenia i długość 5 km. Można ją pokonać biegiem, truchtem lub marszem. Na trasie nie ma żadnych większych wzniesień ani nierówności terenu. Dokładny opis trasy znajdziecie tutaj.

Udział w cyklicznych spotkaniach biegaczy jest bezpłatny. Wystarczy dokonać jednorazowej, bezpłatnej rejestracji, wypełniając formularz rejestracyjny, wydrukować otrzymany na adres mailowy kod uczestnika i stawić się na miejscu zbiórki.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%