Zamknij

Wychowanka MUKS Białe Tygrysy Jarocin olimpijką. Już w Japonii (ZDJĘCIA)

16:54, 19.07.2021 | N.P
Skomentuj foto.: Patrycja Adamkiewicz -Taekwondo Olimpijskie
REKLAMA

Patrycja Adamkiewicz już jest w wiosce olimpijskiej. Wychowanka MUKS Białe Tygrysy Jarocin poleciała do Tokio. Pierwsze walki taekwondo na Igrzyskach Olimpijskich 2020+1 odbędą się 24 lipca.

 

O tym, że Patrycja Adamkiewicz, jarocinianka, reprezentantka AZS AWF Warszawa, zdobyła kwalifikację olimpijską, pisaliśmy w maju. Więcej na ten temat przeczytacie pod poniższym linkiem.

[ZT]2319[/ZT]

Teraz Patrycja Adamkiewicz jest już w Japonii. Przed wylotem na Igrzyska Olimpijskie 2020+1 wychowanka MUKS Białe Tygrysy Jarocin złożyła uroczyste ślubowanie. To odbyło się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

- To dla mnie zaszczyt być w takim gronie sportowców – Patrycja Adamkiewicz napisała w mediach społecznościowych.

Dzień później – w sobotę – wyleciała do Tokio. Pierwsze walki taekwondo na Igrzyskach Olimpijskich 2020+1 odbędą się, w sobotę, 24 lipca. Dzień po oficjalnym otwarciu imprezy. Podczas 17 dni zawodnicy z całego świata będą rywalizować w 37 dyscyplinach i aż 339 konkurencjach. Reprezentanci Polski spróbują pobić wynik sprzed pięciu lat. W 2016 roku w Rio de Janeiro zdobyli 11 medali, co dało im 33. miejsce w klasyfikacji generalnej.

W galerii pod artykułem znajdziecie zdjęcia Patrycji Adamkiewicz sprzed wylotu do Japonii.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%