KKS Lech Poznań został klubem patronackim Jaroty Jarocin. Oficjalnie podpisano porozumienie pomiędzy klubami. Czego dotyczy?
Porozumienie między KKS Lech Poznań, a JKS Jarota Jarocin dotyczy przede wszystkim spraw szkoleniowych. W ślad za jego podpisaniem drużyny młodzieżowe Jaroty będą zapraszane na turnieje organizowane przez poznański klub. Trenerzy Akademii Piłkarskiej Jaroty będą mogli brać udział w szkoleniach. Zawodnicy z Jarocina będą uczestniczyli w dodatkowych treningach i konsultacjach szkoleniowych organizowanych przez poznański klub.
- Cieszy mnie, że współpracę z Jarotą podjął najważniejszy klub piłkarski w Wielkopolsce. Będę kibicował temu projektowi, bo jestem przekonany, że ta współpraca pomoże w osiągnięciu jeszcze większych sukcesów Wielkopolan – z zadowoleniem podkreślił Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina.
Podczas podpisania porozumienia zarząd jarocińskiego klubu reprezentowali: prezes Krzysztof Matuszczak oraz członkowie: Mirosław Czajka, Artur Tomczak i Dariusz Chodorowski. Po stronie poznańskiego klubu, w spotkaniu uczestniczyli: dr Robert Śliwowski, koordynator projektu klubów partnerskich Lecha Poznań i Tadeusz Jaros, skaut siedmiokrotnego Mistrza Polski.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz