Zamknij

JKS Jarota Jarocin vs. LKS Gołuchów. Mogło być 3:1. Skończyło się inaczej (WIDEO)

14:09, 16.02.2021 N.P Aktualizacja: 14:17, 16.02.2021
Skomentuj foto.: JKS Jarota Jarocin foto.: JKS Jarota Jarocin

Jarota Jarocin tym razem zmierzyła się z czwartoligową ekipą z Gołuchowa. Podopieczni Piotra Garbarka po raz pierwszy w tym roku nie zeszli z murawy jako zwycięzcy.

O ile w drugiej części spotkania gra gospodarzy wyglądała całkiem przyzwoicie to do pierwszych 45. minut trener JKS-u może mieć zastrzeżenia. Ekipa LKS Gołuchów objęła prowadzenie w 10. minucie. Autorem gola był Paweł Stempień, który rozgrywał bardzo dobre spotkanie. Po straconej bramce piłkarze Jaroty ruszyli do odrabiania strat, ale swoich sytuacji nie wykorzystali ani Szymon Piekarski ani Filip Szewczyk. Na bramkę wyrównującą trzeba było poczekać.

Wynik meczu zmienił się dopiero w 53. minucie. W polu karnym skutecznością błysnął Krzysztof Bartoszak, który grał całą drugą połowę. Jarociniacy mieli kilka świetnych okazji, aby rozstrzygnąć losy sparingu na swoją korzyść. Ostatecznie najlepsze z nich zostały zmarnowane. Bramkę na wagę zwycięstwa mogło zdobyć trzech zawodników. Piotr Skokowski uderzył z bliskiej odległości, wprost w interweniującego bramkarza, a Patryk Rzepka zza pola karnego nie trafił praktycznie do pustej bramki. Przed szansą stanął też Krzysztof Bartoszak, którego strzał w sytuacji sam na sam obronił bramkarz LKS-u.

Najlepsze akcje tego pojedynku zobaczcie poniżej.

[WIDEO]206[/WIDEO]

Następny mecz kontrolny JKS Jarota Jarocin rozegra z Polonią Środa. Już jutro o 14:00.

Jarota Jarocin – LKS Gołuchów 1:1 (0:1)

0:1 – Paweł Stempień (10’)

1:1 – Krzysztof Bartoszak (53’)

Jarota Jarocin: zawodnik testowany (70’ – Damian Walkowiak) – Krystian Wawrzyniak (46’ – Krzysztof Matuszak), Sebastian Golak (28’ – Dawid Idzikowski), Jędrzej Ludwiczak (30’ – Piotr Stachowiak), Piotr Skokowski – Marcin Maćkowiak, Szymon Piekarski (46’ – Kacper Szymankiewicz) – Filip Szewczyk (46’ – Marcin Łażewski), Marcin Konopka (46’ – Patryk Rzepka), Mateusz Dunaj (46’ – zawodnik testowany) – Damian Pawlak (46’ – Krzysztof Bartoszak).