Zamknij

Burmistrz Jarocina nagrodzi sportowców. Wystarczy się zgłosić

17:54, 21.01.2021 | N.P
Skomentuj foto.: Gmina Jarocin
REKLAMA

Do końca stycznia można składać wnioski o przyznanie wyróżnień i nagród Burmistrza Jarocina za wyniki sportowe osiągnięte w 2020 roku. Uhonorowane mogą być zarówno osoby uprawiające sporty indywidualne jak i zespołowe.

 

Z wnioskiem o przyznanie wyróżnienia lub nagrody mogą wystąpić stowarzyszenia, kluby i organizacje sportowe lub osoby fizyczne. Złożone wnioski opiniować będzie komisja konkursowa.

Wyróżnienia i nagrody mogą być przyznane osobom uprawiającym olimpijskie dyscypliny sportu na dystansach i w kategoriach przewidzianych programem igrzysk olimpijskich, a także uprawiających szachy i biegi przełajowe za zdobyte medale rangi: Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Nagrody mogą otrzymać również uczestnicy: Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Wyróżnieni i nagrodzeni mogą także być uczniowie szkół podstawowych startujący w konkurencjach zawartych w programie nauczania oraz Kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Jarocinie, tel.: 62 749 96 63.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%