Zamknij

Zawody pływackie dla mieszkańców (AKTUALIZACJA)

13:18, 09.11.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Aquapark w Jarocinie jest otwarty. Z basenu znów mogą korzystać mieszkańcy. Z tym, że jest jeden warunek. Muszą wziąć udział w zawodach pływackich.

 

Baseny, sale gimnastyczne i siłownie zostały zamknięte po tym, jak cały kraj, w związku z epidemią koronawirusa, znalazł się w tzw. „czerwonej strefie”. Teraz okazuje się, że mieszkańcy mogą wrócić do Aquaparku. Spółka Jarocin Sport zaprasza do wzięcia udziału w długodystansowych zawodach pływackich pn. „Niezłomny pływak”. Odbywają się one bez udziału publiczności na trybunach. Osoby w wieku od 10 do 55 lat mogą rywalizować od poniedziałku do piątku od 16:00 do 21:00 oraz w soboty i niedziele od 8:00 do 15:00. Mieszkańcy powyżej 55 roku życia zaś codziennie od 15:00 do 16:00. Wtedy basen jest tylko nich.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zawodach pn. „Niezłomny pływak”? Każdy uczestnik musi wypełnić kartę zgłoszeniową oraz zapoznać się z regulaminem zawodów.

- Prosimy o wypełniene karty zgłoszeniowej na zawody, która znajduje się po lewej stronie konsoli recepcji, przed zakupem biletu w kasie. To usprawni sprzedaż biletów i wejście na basen – apelują pracownicy spółki Jarocin Sport.

Regulamin zawodów dostępny jest na konsoli Aquaparku oraz na stronie Jarocin Sport w zakładce „aktualności”. Na zawody obowiązują bilety według cennika Aquaparku. Karnety zostaną przedłużone automatycznie.

 

(AKTUALIZACJA, 10 listopada, 22:15)

Aquapark w Jarocinie znów został zamknięty. Nikt nie może skorzystać z basenu. Dlaczego? Wyjaśnienie znajdziecie na naszym profilu na Facebooku

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz