Zamknij

Jarocin stolicą polskiego taekwondo olimpijskiego

15:23, 02.10.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Blisko 150 zawodniczek i zawodników taekwondo olimpijskiego pojawi się w Jarocinie. Będą reprezentowali barwy 35 klubów. W Jarocinie wystartują w najważniejszej imprezie roku, czyli Mistrzostwach Polski Seniorów. 

 

Areną tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów stanie się hala widowiskowo-sportowa spółki Jarocin Sport. Będzie to pierwszy turniej w taekwondo olimpijskim rozgrywany w Polsce po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zostanie zorganizowany w ścisłym reżimie sanitarnym, bez udziału publiczności. Mimo tego organizatorzy – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – przygotowali niespodziankę dla kibiców taekwondo. Zawody będzie można śledzić na żywo, na platformie youtube oraz klubowym fanpage’u (tam też linki do transmisji). Transmisja rozpocznie się o 8:30 w sobotę, 3 października.

W gronie startujących w Mistrzostwach Polski Seniorów w taekwondo olimpijskim pojawi się liczne grono byłych i obecnych zawodniczek MUKS Białe Tygrysy Jarocin. Największą gwiazdą imprezy będzie Patrycja Adamkiewicz, wychowanka jarocińskiego klubu, która obecnie reprezentuje barwy AZS AWF Warszawa i cały czas liczy się w walce o olimpijski paszport. W turnieju zaprezentują się również obecne zawodniczki Białych Tygrysów: Zuzanna Kaczmarek, Alicja Kowańdy, Martyna Stasik, Weronika Szymańska, Natalia Wosiek i Maria Gęstwa.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz