Zamknij

Nie ładują się zdjęcia? Nie wyświetlają się filmy? Globalna awaria Facebooka! I nie tylko... (AKTUALIZACJA)

21:43, 03.07.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

Nie wyświetlają się zdjęcia? Nie ładują się filmy? Posty nie chcą się publikować? To aktualna sytuacja na milionach tablic użytkowników Facebooka. Trwa globalna awaria największej aplikacji społecznościowej! Co się stało? Kiedy to naprawią?

 

Problemy z Facebookiem w Polsce zaczęły się po 16:00. Nie wyświetlały się niektóre zdjęcia. Im dłużej, tym gorzej...

 

Co się stało?

Padł serwer Facebooka przechowujący zdjęcia i filmy.

Dlatego nie ładują się i nie wyświetlają się zdjęcia oraz filmy. Nie tylko w postach. Też w prywatnych wiadomościach. Ale to nie koniec przykrych niespodzianek. Nie publikują się także nowe posty. Błędnie wyświetlają się istniejące już treści. Są problemy z logowaniem do aplikacji oraz rejestracją. Zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. 

Źle działają także: Messenger i Instagram. Problemy ma WhatsApp. 

Najgorzej jest na Instagramie. Nie da się tam publikować nowych zdjęć ani relacji.

Problemy z funkcjonowaniem Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa występują nie tylko w Polsce. Ma je cała Europa. Szczególnie państwa położone na zachodzie kontynentu. Także Stany Zjednoczone, Meksyk czy Kolumbia. 

 

Kiedy można spodziewać się powrotu do normalności na Facebooku i w powiązanych z nim aplikacjach?

Tego nie wie nikt...

- Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy mają problemy z publikowaniem zdjęć, filmów i innych plików w naszych aplikacjach. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu tak szybko, jak to możliwe - piszą przedstawiciele Facebooka na Twitterze. 

Głos zabrali dopiero, gdy w Polsce było już po 20:00. Cztery godziny od wystąpienia awarii w naszym kraju. Od tej pory milczą. 

 

(AKTUALIZACJA, 4 lipca)

 

Problem z Facebookiem został rozwiązany. Zdjęcia i filmy się ładują. Także w wiadomościach prywatnych. Nie ma kłopotu z publikowaniem postów. Również Instagram wrócił do formy. 

 

Cieszycie się? Czy awaria utrudniła wam życie? A może wogóle jej nie zauważyliście? Swoim zdaniem podzielcie się w komentarzach.

 

 

 

 

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone