Zamknij

Dawna siedziba TP na sprzedaż. Oferentem jedna z sieci telefonii komórkowej

13:58, 31.03.2022 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Budynek zajmowany kiedyś przez Telekomunikację Polską w Jarocinie szuka nowego właściciela. Na sprzedaż wystawiła go Orange Polska S.A.

 

Ogłoszenie o wystawieniu do sprzedaży budynku, w którym jeszcze kilka lat temu siedzibę w naszym mieście miała Telekomunikacja Polska zamieszczono na stronie Nieruchomości Orange. Znajduje się on przy ul. Tadeusza Kościuszki 8B w Jarocinie. Na ofertę składa się budynek biurowy z garażem i dużym placem. Nieruchomość tworzą: budynek biurowy – 2922,54 m2, magazyn – 55,92 m2 oraz portiernia – 18,45 m2.

- Łączna powierzchnia zabudowań to 2 996,91 m2. Budynek główny to obiekt wolnostojący, o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej – piwnicy. Do budynku dobudowano łącznik oraz drugą klatkę schodową. Ściany zewnętrzne murowane z cegły oraz pustaków. W piwnicach znajdują się pomieszczenia magazynowe oraz techniczne, w kondygnacjach nadziemnych – pomieszczenia biurowe, magazynowe, techniczne, pomieszczenia socjalne oraz sanitariaty. Budynek posiada instalacje: c.o. z węzła cieplnego, elektryczną, odgromową, wentylacyjną, wodno-kanalizacyjną oraz instalacje teletechniczne. Łączna powierzchnia (działki – przyp. red.) to 4.207 m2. Teren ogrodzony i zagospodarowany pod parking – dowiadujemy się z ogłoszenia o sprzedaży.

Za to wszystko Orange Polska S.A. życzy sobie 2.550.000 zł.  

- Nieruchomość cechuje dobra lokalizacja w ścisłym centrum miasta, duża działka oraz miejsca parkingowe zagospodarowane na terenie działki. Również korzystne są zapisy Studium, które dopuszczają zabudowę jedno- i wielorodzinną. Możliwy jest rozwój nieruchomości poprzez przebudowę i rozbudowę istniejącego budynku – rozbudowa o ok. 400 m2 pow. zabudowy i dwóch kondygnacji nadziemnych – czytamy w ogłoszeniu.

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości. Po sprzedaży nieruchomości Orange Polska SA wykona prace budowlane, po zakończeniu których bezterminowym prawem użytkowania w budynku zostanie objęta powierzchnia 518,29 m2.

Więcej szczegółów tutaj.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%