Zamknij
REKLAMA

Urząd Stanu Cywilnego w Jarocinie zmienił siedzibę. Drugi raz w ciągu tygodnia

13:29, 05.05.2022 | N.P
Skomentuj foto.: Gmina Jarocin
REKLAMA

Urząd Stanu Cywilnego w Jarocinie znów się przeniósł. Drugi raz w ciągu tygodnia. Nadal tymczasowo. Bez zmian pozostaje numer telefonu do USC.

 

Od dziś Urząd Stanu Cywilnego w Jarocinie ma swoją siedzibę w budynku przy ulicy T. Kościuszki 15a w Jarocinie. Przeniósł się tam z budynku głównego Urzędu Miejskiego przy al. Niepodległości. Do magistratu zaś trafił pod koniec kwietnia. Pisaliśmy o tym w poniższym linku.

[ZT]4129[/ZT]

Bez zmian pozostaje numer telefonu do Urzędu Stanu Cywilnego w Jarocinie: 62 747 23 05.

Przypominamy jednocześnie, że w innym miejscu prowadzone jest również Biuro Rady Miejskiej. Przeniesione zostało do budynku spółki Jarocin Sport przy ul. Sportowej 6. Telefon kontaktowy: 519 320 251.

Nowe miejsca USC oraz BRM w Jarocinie są tymczasowe. Zaistniała sytuacja spowodowana jest wykryciem w ratuszu kleszczy, które prawdopodobnie zostały rozniesione przez gołębie. W tej chwili w budynku władz miasta prowadzony jest proces usuwania pajęczaków.

- To wcale nie jest śmieszne. Trzy lub cztery lata temu w jednym z komisariatów policji również była podobna sytuacja i to się bardzo źle skończyło dla pewnej grupy pracowników oraz funkcjonariuszy. Po prostu zarazili się boreliozą. Najważniejsze, abyśmy przez całą tę sytuację bezpiecznie przebrnęli – mówi Mariusz Gryska.

Sekretarz gminy Jarocin zaznacza, że decyzja o tymczasowym przeniesieniu Urzędu Stanu Cywilnego i Biura Rady Miejskiej z ratusza w inne miejsca w Jarocinie nie była pochopna. Urzędnicy proszą o wyrozumiałość, zapewniając, że działania podjęte zostały w trosce o bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, korzystających z usług magistratu, jak  i pracowników.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%