Zamknij

Realizacja 25-miolonowej inwestycji w Jarocinie (FOTO + WIDEO)

16:10, 30.07.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Na obiektach spółki Jarocin Sport nie ustają prace związane z budową Centrum Sportowo-Rekreacyjnego. Już wkrótce mieszkańcy Jarocina będą mogli korzystać m.in. z nowoczesnej kręgielni i lodowiska.

 

Obecnie na placu budowy wykonywane są prace instalacyjne wewnątrz budynku. Realizowana jest dostawa urządzeń technologicznych i kontynuowane są roboty związane z elewacją budynku. Rozpoczęto także roboty drogowe wokół budynku.

W czerwcu wykonano elewacje od strony ul. Maratońskiej i Sportowej. Zbudowano ją w technologii aluminiowych płyt elewacyjnych oraz płyt kompozytowych HPL. Efekt tego rozwiązania można już podziwiać od strony ogródków działkowych. Zakończono także licowanie ścian i kładzenie płytek na parterze oraz na piętrze. Zainstalowano systemy: wentylacji, klimatyzacji, elektryczne i teletechniczne. Na poziomie -1 wykonano warstwę przedposadzkową, dociskowo-poziomującą. Zużyto na nią około 270 m3 betonu (30 kursów betoniarek dziewięciotonowych).

Nowoczesne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Jarocinie zostanie ukończone w przyszłym roku. Koszt inwestycji to 25 mln zł. W jego wnętrzu znajdą się m.in. lodowisko i kręgielnia. Mieszkańcy będą mieli także możliwość realizowania się w innych sportach, np. tenisie stołowym lub sportach siłowych, takich jak podnoszenie ciężarów czy sportach walki.

To, jak przebiegają prace przy budowie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Jarocinie zobaczcie na poniższym wideo.

[WIDEO]167[/WIDEO]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz